Cennik usług prawnych

W Kancelarii Anty-Dług zawsze zaczynamy od darmowej analizy prawnej! Zanim zaproponujemy Ci współpracę musimy ustalić, czy możemy podjąć jakiekolwiek kroki prawne w Twojej sprawie. Nie chcemy narażać Cię na niepotrzebne koszty. W ten sposób podejmiesz świadomą decyzję o dalszej współpracy.

Nasz prawnik przedstawi Ci ostateczną cenę obsługi dopiero, gdy dokładnie zapozna się z okolicznościami i dokumentami dotyczącymi sprawy (pismami z sądu, od komornika, umowami kredytowymi itp.).

Co zyskujesz w ramach pomocy prawnej dla dłużników pozwanych do sądu?

  • Standardem Kancelarii Anty-Dług jest to, że Twoją sprawą od początku do końca zajmie się doświadczony radca prawny lub adwokat.
  • Będziesz kompleksowo reprezentowany przez naszego mecenasa w postępowaniu sądowym I oraz II instancji.
  • Radca prawny/adwokat napisze do sądu sprzeciw od nakazu zapłaty albo odpowiedzi na pozew.
  • W toku postępowania sądowego mecenas będzie sporządzał wszystkie inne konieczne pisma procesowe.
  • Jeżeli będzie taka potrzeba, to reprezentujący Cię radca prawny/adwokat napisze apelację, bądź odpowiedź na apelację.

Dlaczego jest tak tanio?

Cena pomocy prawnej Kancelarii Anty-Dług jest dostosowana do możliwości finansowych dłużnika. Dlatego nasze ceny są znacząco niższe niż w konkurencyjnych kancelariach.

Premia za sukces, której nie musisz płacić! Jak to możliwe?
Klient pokrywa tylko niewielką część kosztów, a nasze właściwe wynagrodzenie pobierzemy po wygraniu sprawy od strony przeciwnej.

Cennik opłat kancelaryjnych

w podstawowych sprawach, w których osoba została pozwana do sądu o zapłatę (nie dotyczy e-sądu):

Podane ceny stanowią całkowity koszt prowadzenia sprawy!
To nie są miesięczne opłaty abonamentowe, tak jak w innych firmach.

Wartość Zadłużenia – całkowita wartość zadłużenia Klienta z uwzględnieniem kwoty należności głównej oraz innych składników zadłużenia, w tym kosztów procesu lub egzekucji i odsetek.

Standardowo opłata jest rozkładana na 2 raty., ale nie więcej niż 6 rat. Przy płatności jednorazowej rabat 20% -24% wg powyższej tabeli.

Nie jesteś w stanie dokonać jednorazowo opłaty?
W Kancelarii Anty-Dług rozkładamy płatności na dogodne raty! 🙂

Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów!

7500

wygranych spraw

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

80.000.000 zł

łączna wartość oddłużeń

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Sprawy frankowe

W Kancelarii Anty-Dług pomagamy konsumentom w walce sądowej z instytucjami – bankami, firmami pożyczkowymi i windykacyjnymi. Obsługujemy nie tylko sprawy kredytów złotówkowych, ale także kredyty udzielane w walutach obcych, np. frankach szwajcarskich, albo euro.

Anty-Dług rozsądne ceny i przejrzyste zasady wynagradzania:

  1. Opłata wstępna – 4500 zł brutto w sprawach o wartości przedmiotu sporu do kwoty 150 000,00 zł. Lub 3% WPS w sprawach gdzie przedmiot sporu jest wyższy niż 150 000,00 zł.
  2. Premia za sukces w postaci zasądzonych kosztów zastępstwa procesowego (płatne przez bank).
  3. Zwrot kosztów dojazdu na rozprawę dla mecenasa (500 zł brutto za każdy termin).

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy pomoc Kancelarii Anty Dług jest płatna?

Analiza każdej sprawy przez naszego prawnika jest zawsze BEZPŁATNA. Na tym etapie ustalamy czego dotyczy sprawa, czy nasza pomoc będzie skuteczna i jakie działania prawne możemy podjąć. W ramach analizy otrzymasz także wycenę dalszych działań naszej Kancelarii. Dopiero po analizie prawnej klient świadomie podejmuje decyzję, czy powierzyć nam prowadzenie swojej sprawy. Dalsze działania naszej Kancelarii (np. sprzeciw od nakazu zapłaty, reprezentacja sądowa) są płatne, a kwota jest ustalana indywidualnie w odniesieniu do wysokości zadłużenia. Cena za usługę jest zawsze dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów i niższa niż opłaty w standardowych kancelariach prawnych. Szczegółowy cennik oraz regulamin znajdziesz tutaj.

Czy kwoty podane w cenniku trzeba wpłacać co miesiąc jak abonament?

Absolutnie NIE! Standardem naszej Kancelarii jest, że nie pobieramy opłat abonamentowych za oddłużanie w sprawie sądowej i egzekucyjnej. Opłata kancelaryjna jest pobierana jednorazowo* w momencie przyjęcia sprawy do prowadzenia. W ramach ceny mecenas sporządzi do sądu sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowiedź na pozew. Ponadto mecenas będzie sporządzał odpowiedzi na pisma strony przeciwnej i wszelkie inne pisma procesowe, a także reprezentował Klienta w sprawie sądowej. * nie dotyczy rozłożenia płatności na raty na prośbę Klienta

Czy płatność za usługę można rozłożyć na raty?

Jeżeli opłata kancelaryjna wynosi kilkaset złotych lub więcej, a Klient aktualnie znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, to na wniosek Klienta możemy rozłożyć płatność na raty.