Kontakt z Kancelarią

tel. 530 333 130
email: kontakt@eurolege.pl

Kancelaria EUROLEGE
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 9
22-100 Chełm

Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

DARMOWA KONSULTACJA

Po wysłaniu zgłoszenia nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, aby ustalić możliwość i zakres pomocy prawnej w oddłużeniu.

Na etapie analizy prawnej Kancelaria przyjmuje dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej (skan lub zdjęcia) bądź kserokopii. Kancelaria zwraca przesłane do analizy dokumenty tylko i wyłącznie na wyraźne żądanie klienta. Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką na koszt Klienta płatną przy odbiorze.


Dane rejestrowe firmy do faktury

EUROLEGE Sp. z o.o. z/s w Warszawie, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000736720, NIP: 563-243-52-49, REGON: 380526118.


Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Niniejszym informujemy, że w związku z obowiązującym od dnia 25.05.2018 r. Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych (w skrócie RODO), że administratorem Państwa danych osobowych jest EUROLEGE Sp. z o.o., która to przetwarza je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem. Przesłanie danych jest w całkowicie dobrowolne. Wyrażenie zgody jest niezbędne dla właściwego wykonania usługi.

Szczegółowe informacje na temat podstawy prawnej przetwarzania danych, a także celu i zakresu przetwarzania znajdują się w Polityce prywatności. Informujemy, że wszelkie dane osobowe przekazane mailowo na adres kontakt@eurolege.pl, kontakt@anty-dlug.pl lub inne adresy w domenach @eurolege.pl oraz @anty-dlug.pl, a także poprzez formularz kontaktowy, przetwarzane będą wyłącznie w celu: odpowiedzi na pytania, udzielenia konsultacji i doradztwa prawnego w zakresie opisanego problemu, przedstawienia ofert marketingowych oraz w celu właściwego wykonania zleconej usługi pomocy prawnej. Osoba której dane dotyczą, ma do nich wgląd, może je swobodnie poprawiać, zmieniać oraz żądać ich usunięcia na każdym etapie przetwarzania.