Kontakt z kancelarią Anty-Dług

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie o bezpłatną analizę sprawy

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i ustali zakres i możliwości pomocy prawnej.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem korzystania z witryny, Regulaminem udzielania pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Adres do korespondencji

Kancelaria Anty-Dług
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 9
22-100 Chełm

kontakt@anty-dlug.pl

Informacje potrzebne do szybkiej analizy sprawy:

Nazwa pierwotnego wierzyciela, np. Alior Bank, Profi Credit, Vivus, Lukas Bank, BGŹ BNP Paribas itp.
Z czego wynika dług, np. kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, chwilówka, czynsz, faktury za telefon
Jaka jest łączna kwota zobowiązania (długu)?
Czy dług został sprzedany, jeśli tak to komu i kiedy?
Na jakim etapie obecnie jest sprawa, np. umowa obowiązuje, wezwanie do zapłaty, windykacja przedsądowa, sądowy nakaz zapłaty, egzekucja komornicza.
Jeżeli sąd wysłał nakaz zapłaty, to czy został odebrany, jeśli tak to przez kogo i kiedy?
Czy były podpisywane jakieś ugody lub porozumienia. Jeżeli tak, to z kim?
Prosimy również o krótkie opisanie sytuacji dłużnika, w tym rodzinnej i majątkowej. Jakie są oczekiwania wobec naszej kancelarii? Podaj wszystkie informacje, jakie mogą być ważne podczas analizy sprawy.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Niniejszym informujemy, że w związku z obowiązującym od dnia 25.05.2018 r. Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych (w skrócie RODO), że administratorem Państwa danych osobowych jest AG Partners Sp. z o.o., która to przetwarza je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem. Przesłanie danych jest w całkowicie dobrowolne. Wyrażenie zgody jest niezbędne dla właściwego wykonania usługi. Szczegółowe informacje na temat podstawy prawnej przetwarzania danych, a także celu i zakresu przetwarzania znajdują się w Polityce prywatności. Informujemy, że wszelkie dane osobowe przekazane mailowo na adres kontakt@anty-dlug.pl lub inne adresy w domenie @anty-dlug.pl, a także poprzez formularz kontaktowy, przetwarzane będą wyłącznie w celu: odpowiedzi na pytania, udzielenia konsultacji i doradztwa prawnego bądź finansowego w zakresie opisanego problemu oraz w celu właściwego wykonania zleconej usługi pomocy prawnej. Przekazane w ten sposób dane nie będą przekazywane innym podmiotom bez pisemnej zgody osoby, której dane dotyczą. Osoba której dane dotyczą, ma do nich wgląd, może je swobodnie poprawiać, zmieniać oraz żądać ich usunięcia na każdym etapie przetwarzania.