Kontakt z Kancelarią Anty-Dług

tel. 884 652 886
email: kontakt@anty-dlug.pl

Kancelaria Anty-Dług
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 9
22-100 Chełm

Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

DARMOWA KONSULTACJA

Po wysłaniu zgłoszenia nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, aby ustalić możliwość i zakres pomocy prawnej w oddłużeniu.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem korzystania z witryny, Regulaminem udzielania pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Na etapie analizy prawnej Kancelaria przyjmuje dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej (skan lub zdjęcia) bądź kserokopii. Kancelaria zwraca przesłane do analizy dokumenty tylko i wyłącznie na wyraźne żądanie klienta. Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką na koszt Klienta płatną przy odbiorze.


Dane rejestrowe firmy do faktury

EUROLEGE Sp. z o.o. z/s w Warszawie, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000736720, NIP: 563-243-52-49, REGON: 380526118.


Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Niniejszym informujemy, że w związku z obowiązującym od dnia 25.05.2018 r. Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych (w skrócie RODO), że administratorem Państwa danych osobowych jest EUROLEGE Sp. z o.o., która to przetwarza je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem. Przesłanie danych jest w całkowicie dobrowolne. Wyrażenie zgody jest niezbędne dla właściwego wykonania usługi.

Szczegółowe informacje na temat podstawy prawnej przetwarzania danych, a także celu i zakresu przetwarzania znajdują się w Polityce prywatności. Informujemy, że wszelkie dane osobowe przekazane mailowo na adres kontakt@anty-dlug.pl lub inne adresy w domenie @anty-dlug.pl, a także poprzez formularz kontaktowy, przetwarzane będą wyłącznie w celu: odpowiedzi na pytania, udzielenia konsultacji i doradztwa prawnego bądź finansowego w zakresie opisanego problemu oraz w celu właściwego wykonania zleconej usługi pomocy prawnej. Przekazane w ten sposób dane nie będą przekazywane innym podmiotom bez pisemnej zgody osoby, której dane dotyczą. Osoba której dane dotyczą, ma do nich wgląd, może je swobodnie poprawiać, zmieniać oraz żądać ich usunięcia na każdym etapie przetwarzania.